İŞ GÜCÜ

Pro-Per’in uzman ekipleri; her türlü enerji projelerinin teklif, güncelleme, mühendislik, montaj, devreye alma gibi belirli aşamaların da görev alabilecek yetkinliklere ve beceriye sahiptir. Pro-Per’in kurulum ve devreye alma ekibi proje çözümünün bir parçası olarak yerinde destek sağlar ve bazı durumlarda proje gereksinimlerini belirlemek ve sunmak için proje yönetimiyle beraber ortak çalışmalar sürdürür.

Enerji üretim ekipmanınızın doğru bakımını yapmak, mevcut şartlar altında iyi performansı korumak ve gelir kaybına neden olan maliyetli arızaları önlemek çok önemlidir. Pro-Per, gaz türbini, buhar türbini ve dönen ekipmanınızın en iyi performans seviyelerinde çalışmasını sağlayacak güç, endüstriyel gaz ve buhar sistemleri dâhilindeki döner ekipmanların bakımı için benzersiz bir uzmanlık sağlar.

Deneyimli personel gücü sayesinde ve teknik uzmanlardan oluşan danışmanlık ve birleştirilmiş çözümler konusunda uzman olan kadromuzla Müşterilerimiz için güvenli ve verimli sonuçlar üretmek için ekip olarak nasıl çalışılacağını bilen, verimli sonuçlar üretmeyi amaç edinmiş ve bu konularda yetkinliklerini ve becerilerini kanıtlamış küçük veya büyük projeler için eksiksiz teknik uzmanlardan oluşan ekipler kuruyoruz.